TIXIK.net » Niemcy » Brandenburg » Tropical Islands

Tropical Islands, Niemcy

  
Data przyjazduData odjazdu

Porównanie cen hoteli - tanie noclegi, rezerwacje online

Otworzyć w nowym oknie:

Tropical Islands: Obserwator pokoi
Tropical Islands Mapa Tropical Islands hotels map

Tematy z tym związane

Tropical Islands: Zdjęcia

Rekomendowane hotele w mieście Tropical Islands


Zobacz wszystkie »Tropical Islands: Przewodnik turystyczny - pomysły na wycieczkę, turystyka, najlepsze restauracje


Tropical Islands Mapa Planer wycieczek na życzenie
Najlepsze hotele w pobliżu, Pensjonaty, Apartamenty, Hostele i noclegownie, Najtańsze zakwaterowanie, Luksusowe hotele, Mapa hoteli, Satelitarna mapa Google, Mapa turystyczna regionu, Ścieżki rowerowe, Planer wycieczek, Tropical Islands i transport


Informacje turystyczne

Aktualny czas: 10:10:49, Adres: Tropical-Islands-Allee 1, Krausnick, Niemcy, Telefon: +49 35477/605050, Oficjalne strony WWW :

Tropical Islands jest sztucznie zbudowanym kurortem tropikalnym znajdującym się w niemieckim landzie Branderburgii. Usytuowany jest mniej więcej 60 km na południowy wschód od Berlina . Tropical Islands należy do grona największych krytych kompleksów basenowych na świecie. Może pomieścić do 7 tysięcy gości dziennie.

Basen w miejscu bazy wojskowej

Wymiary Tropical Islands to: 360 m długości, 210 m szerokości i 107 m wysokości. Mieści się w nieużywanym hangarze przy dawnej bazie lotniczej. Tropical Islands został otwarty 19 grudnia 2004 roku. Właścicielem tego obiektu jest malajska firma Tanjong.

Atrakcje, Fauna i flora

W Tropical Islands znajduje się jedyna w swoim rodzaju laguna z jaskinią i wodospadem, oraz złocisty piasek pochodzący z odległej Indonezji . Wewnątrz jest również las tropikalny składający się z 20 tysięcy roślin, krzewów i drzew. Wśród nich prowadzi 1,1 km ścieżka, która prowadzi tuż obok prawdziwych mięsożernych roślin, bananowców, krzewów kawy, palm, na których rosną orchidee. Można się tam przejść ponad bagnami, zobaczyć żółwie, karpie japońskie, sumy i inne gady. Tropical Islands umożliwia podróż nad Morze Północne. Tamtejsza plaża o długości 200 metrów zachęca do odpoczynku na leżakach.

Relaks i zabawa

Temperatura wody wynosi 28 °C. Nocą Morze Północne zamienia się w magiczną scenę laserowego show. Laguna z wyspy Bali oferuje relaksacyjne zabawy wodne z jacuzzi, zjeżdżalniami, jaskinią z wodospadem i prawdziwą atmosferą dżungli. Wyżywienie w Tropical Islands zapewnia wspaniała restauracja z włoskimi, amerykańskimi, niemieckimi, azjatyckimi czy indonezyjskimi daniami. Można się tam również wybrać na przechadzkę po bulwarze, na którym jest wiele sklepików i prawdziwych budowli z Tajlandii, Bali, Borneo i Samoi. Dla dzieci Tropical Islands przygotował Tropico Club, w którym mogą one swobodnie biegać, wspinać się po linach, ˛przełaźniach i zjeżdżalniach.

Centrum Wellness Tropical Islands

W centrum odnowy Tropical Islands możemy korzystać łaźni parowych w Świątyni Słonia, ciepłej borowinowej kąpieli, musujących kąpieli lub aromatycznej sauny w świątyni Angkor Wat, która ma zbawienny wpływ na nasze krążenie. Tropical Islands – tropikalny raj jest otwarty codziennie przez cały rok.


Informacje i fakty,

GPS: 52.0377, 13.7475
Wysokość: 80 m
Youtube - adres widea:
Ostatnia aktualizacja: 11-10-2012 09:58:35

Tropical Islands: Przegląd

Tropical Islands na razie nikt nie ocenił. Proszę dodaj swoją recenzję jako pierwsza osoba, dziękujemy!

Wokół miast

Schlepzig (10km)Leibsch (10km)Golssen (12km)Bersteland (12km)Gross Köris (15km)Motzen (22km)Luckau (21km)Prieros (21km)Kallinchen (23km)

Webmap: 1 2 3