TIXIK.net » Skansen Miniatur w Pobiedziskach

Skansen Miniatur w Pobiedziskach - zakwaterowanie

  
Data przyjazduData odjazdu

Porównanie cen hoteli - tanie noclegi, rezerwacje online

Otworzyć w nowym oknie:

Skansen Miniatur w Pobiedziskach: Obserwator pokoi
Skansen Miniatur w Pobiedziskach Mapa Skansen Miniatur w Pobiedziskach hotels map

Tematy z tym związane

Skansen Miniatur w Pobiedziskach: Zdjęcia

Rekomendowane hotele w mieście Skansen Miniatur w Pobiedziskach


Zobacz wszystkie »Skansen Miniatur w Pobiedziskach: Przewodnik turystyczny - pomysły na wycieczkę, turystyka, najlepsze restauracje


Skansen Miniatur w Pobiedziskach Mapa Planer wycieczek na życzenie
Najlepsze hotele w pobliżu, Pensjonaty, Apartamenty, Najtańsze zakwaterowanie, Luksusowe hotele, Mapa hoteli, Satelitarna mapa Google, Mapa turystyczna regionu, Ścieżki rowerowe, Planer wycieczek, Skansen Miniatur w Pobiedziskach i transport


Informacje turystyczne

Kategorie: Parki rozrywki, Aktualny czas: 11:18:55, Adres: Kostrzyńska, 62-010 Pobiedziska, Polska, Oficjalne strony WWW :

Skansen Miniatur w Pobiedziskach to park zabaw w Polsce . Znajduje się w Wielkopolsce, około 30 km od miasta Poznań , w miasteczku Pobiedziska , na ulicy Kostrzyńska 1921.

Dane podstawowe

Skansen Miniatur w Pobiedziskach zawiera modele miniatur budynków historycznych i ciekawych elementów architektonicznych miast Wielkopolski. Skierowany jest w szczególności na tzw. "Drogę Piast", jedną z najciekawszych i najbardziej odwiedzanych szlaków turystycznych w Polsce . Wszystkie znane zabytki, znajdujące się na danej trasie, można przejrzeć właśnie w tym skansenie miniatur. Skansen Miniatur w Pobiedziskach otwarto dla zwiedzających w 1998 roku, z okazji 950. rocznicy miasta Pobiedziska . Niektóre z modelów jednak wyrobiono wcześniej w 1994 roku. Wszystkie posiadają skalę 1:20 i najczęściej wykonane są z konstrukcji metalowej i opornego plastiku. Niektóre elementy wyprodukowano z tych samych materiałów, co rzeczywiste obiekty.

Informacje praktyczne

Skansen Miniatur w Pobiedziskach otwarty jest przez cały rok, codziennie oprócz poniedziałków. Od 1 kwietnia do 31 października skansen jest otwarty od godziny 8 do 20-tej. Od 1 listopada do 31 marca natomiast od godziny 9 do 16-tej. Bilet kosztuje 5 PLN za dorosłego i 4 PLN za dziecko.


Informacje i fakty,

GPS: 52.4692, 17.283
Wysokość: 111 m
Telefon:
Rodzaj parku rozrywki:
Charakter parku rozrywki:
Data powstania:
Czy ma związek z kolejnymi atrakcjami?:
Czy można wejść ze zwierzętami domowymi?:
Czy wchodzi w skład parków rozrywki?:
Ile osób rocznie odwiedzi obiekt?:
Zarządca parku:
Ostatnia aktualizacja: 2012-10-19 19:41:50

Skansen Miniatur w Pobiedziskach: Przegląd

Skansen Miniatur w Pobiedziskach na razie nikt nie ocenił. Proszę dodaj swoją recenzję jako pierwsza osoba, dziękujemy!

Wokół miast

Pobiedziska (0.8km)Biskupice (7km)Krześlice (6km)Kostrzyn (9km)Kobylnica (14km)Nekla (14km)Czerlejno (14km)Swarzędz (16km)Owińska (21km)

Webmap: 1 2 3