TIXIK.net » Jeziora » Wyszukiwanie zaawansowane

Dołącz do nas:Google Plus  facebook  twitter

Jeziora z całego świata ()Sortuj według: PopularnośćNajbliższychNajbardziej oddalonych


Jezioro Wener znajdue się we Szwecji . Położone na południu, na pograniczu regionów Västra Götaland a Värmlan zaledwie na wysokości 44 m. Jezioro We..

Znajdź mieszkanie

Jezioro Solińskie to zbiornik zaporowy w Polsce . Znajduje się w bardzo atrakcyjnym atrakcyjnej okolicy w samym południowo-wschodnim skrawku kraju, ..

Znajdź mieszkanie

Jezioro Śniardwy to największe jezioro w Polsce. Znajduje się na północnym wschodzie kraju w województwie warmińsko-mazurskim, na pojezierzu Mazurs..

Znajdź mieszkanie


Königssee leży w niemieckim landzie Bawarii. Znajduje się na granicy niemiecko-austriackiej w powiecie Berchtesgaden. Usytuowane na dnie głębokiej..

Znajdź mieszkanie

Wapnica, Polska

Jezioro Turkusowe leży na wyspie Wolin w Polsce , w pobliżu granicy państwowej z Niemcami . Chodzi o jedno z najcudowniejszych jezior w Wolińskim P..

Znajdź mieszkanie

Jezioro Ontario jest jednam z Pięciu Wilekich Jezior w Ameryce Północnej . Usytuowane jest na granicy kanadyjsko - amerykańskiej w stanie Ontario ..

Znajdź mieszkanie


Jezioro Nyskie jest popularnym miejscem rekreacyjnym w Polsce. Znajduje się w południowej części kraju w regionie Górnego Śląska w województwie opo..

Znajdź mieszkanie

Jezioro Łagowskie to jezioro o nietypowym kształcie, nad brzegiem/brzegami znajduje się w polskiego miasta Łagowa na Pojezierzu Lubuskim. Kilka se..

Znajdź mieszkanie

Jezioro Łąkie to przepływowe jezioro rynnowe na Pojezierzu Kaszubskim, w Polsce . Znajduje się na południowy zachód od wsi Przywidz w województwie ..

Znajdź mieszkanie


Lubie to jezioro w pobliżu miasta Drawsko Pomorskie , w północno-zachodniej części Polski . Czyste wody jeziora, które obfituje w wiele rodzajów ryb..

Znajdź mieszkanie

Jezioro Xochimilco jest nazywane również Wenecją Meksyka . To bezodpływowe jezioro leżące w dolinie meksykańskiej , oddalonej około 25 km od history..

Znajdź mieszkanie

Zadni Staw to jedno z wielu jezior polodowcowych w południowej Polsce , niedaleko słowackich granic. Cała nazwa brzmi „Zadni Staw Polski“, zwykle u..

Znajdź mieszkanie


Jezioro Bohinjsko jest największym jeziorem słoweńskim, znajduje się w Alpach Julijskich. Jezioro leży na wysokości 525 metrów n.p.m. i ma 4.35 km d..

Znajdź mieszkanie

Szczyrbskie Jezioro to wytopiskowe jezioro lodowcowe znajdujące na południowej stronie Wysokich tatr w Słowacji . Leży na wysokości 1346 m n.p.m. u..

Znajdź mieszkanie

Lago di Misurina to nazwa jeziora leżącego we Włoszech . Znajduje się na wysokości 1 754 m. jego obwód wynosi 2,6 km. Lago di Misurina osiąga głębok..

Znajdź mieszkanie


Przedni Staw Polski to jedno z największych polodowcowych jezior w południowej Polsce przy słowackiej granicy. Znajduje się na obszarze Polskich T..

Znajdź mieszkanie

Jezioro o powierzchni ok. 12 ha i głębokości do 28 m powstało poprzez zatopienie kopalni węgla brunatnego. Razem z otaczającymi go terenami oferuje ..

Znajdź mieszkanie

  1                      12  13  14  15  16  17  18  19  20  21   Ameryka Północna

Kanada (1415), USA (2332)