TIXIK.net » Polska » Dolnośląskie » Wrocław » Galeria Dominikańska we Wrocławiu

Galeria Dominikańska we Wrocławiu - zakwaterowanie

  
Data przyjazduData odjazdu

Porównanie cen hoteli - tanie noclegi, rezerwacje online

Otworzyć w nowym oknie:

Galeria Dominikańska we Wrocławiu: Obserwator pokoi
Galeria Dominikańska we Wrocławiu Mapa Galeria Dominikańska we Wrocławiu hotels map

Rekomendowane hotele w mieście Galeria Dominikańska we Wrocławiu


Zobacz wszystkie »


Galeria Dominikańska we Wrocławiu: Przewodnik turystyczny - pomysły na wycieczkę, turystyka, najlepsze restauracje


Galeria Dominikańska we Wrocławiu Mapa Planer wycieczek na życzenie
Najlepsze hotele w pobliżu, Pensjonaty, Apartamenty, Hostele i noclegownie, Najtańsze zakwaterowanie, Luksusowe hotele, Mapa hoteli, Satelitarna mapa Google, Mapa turystyczna regionu, Ścieżki rowerowe, Planer wycieczek, Galeria Dominikańska we Wrocławiu i transport


Informacje turystyczne

Kategorie: Galeria, Aktualny czas: 07:55:05, Adres: Plac Dominikański 3, Wrocław, Polska, Telefon: +48 71 344 95 10, Oficjalne strony WWW :

Galeria Dominikańska we Wrocławiu nie określa – jak nazwa wskazuje – galerię wystaw. Chodzi o centrum handlowe w mieście Wrocław , które leży w południowo-zachodniej części Polski . Galeria Dominikańska we Wrocławiu znajduje się na Placu Dominikańskim.

O galerii

Tzw. "galeria" to tradycyjne luksusowe centrum handlowe, kombinacja nowoczesnego wyglądu i kompletnej listy usług. Można tutaj znaleźć naprawdę wszystko – oprócz różnego rodzaju sklepów, butików także kawiarnie i restauracje. Galeria znajduje się tylko parę minut pieszo od placu.

Charakter usłu

Galeria Dominikańska to typowy przykład aktualnych trendów i koncepcji centrów handlowych. Galeria Dominikańska wybudowana jest na trzech piętrach o ogólnej powierzchni niespełna 30 tysiąc m2, na której mieści się około stu sklepów. To najbardziej zachwycające regionalne centrum handlowe we Wrocławiu, pomimo tego otrzymała wiele nagród handlowych.

Imprezy

Na terenie galerii mają miejsce ciekawe imprezy, wystawy, widowiska i koncerty.

Informacje praktyczne

Galeria Dominikańska we Wrocławiu jest otwarty od poniedziałku do soboty od godziny 9,30 do 21,00-tej, w niedzielę od godziny 10,00 - 20,00-tej. Carrefour Express posiada inne godziny otwarcia: poniedziałek – sobota godzina 9,00 - 22,00, niedziela godzina 10,00 - 21,00. Parking otwarty jest od poniedziałku do soboty od godziny 8,30 do 21,00-tej, w niedzielę od godziny 9,00 do 20,00-tej. W Wielkanoc galeria jest czynna w sobotę tylko do godziny trzeciej, w niedzielę i poniedziałek jest zamknięta.


Informacje i fakty,

GPS: 51.1086, 17.041
Wysokość: 115 m
Telefon:
Czas potrzebny do zwiedzania (minuty):
Status galerii:
Ekspozycja:
Inne części wystawy:
Usługi:
prowadzenie zajęć rekreacyjno-rozrywkowych:
Youtube - adres widea:
Ostatnia aktualizacja: 19-10-2012 19:47:46

Galeria Dominikańska we Wrocławiu: Przegląd

Galeria Dominikańska we Wrocławiu na razie nikt nie ocenił. Proszę dodaj swoją recenzję jako pierwsza osoba, dziękujemy!

Wokół miast

Wrocław (0.3km)Radwanice (7km)Psary (9km)Bielany Wrocławskie (9km)Długołęka (13km)Samotwór (15km)Domasław (12km)Brzezina (18km)Borowa (19km)

Webmap: 1 2 3